I. Návrh na hru (lze i pro Yu-Gi-Oh!)

20. srpna 2010 v 15:14 |  Bionicle karty
I když si to asi nikdo nikde nevytiskne tento návod se dá použít i na obyčejné Yu-Gi-Oh...
Hra je pro dva.
Na hru potřebuje každý z hráčů minimálně 8 karet.

Roztřiďte si balíček na skupinky (nad 20 karet na 5 skupinek, nad 16 karet na 4, nad 12 na 3 a nad 8 karet na 2 skupinky. Pokud se odvážíš vzít si jich víc tak nad 40 6 skupinek nad 60 7 skupinek nad 80 8 skupinek atd...) podle vlastního uvážení. Krystaly energie dejte zvlášť (jejich skupinka se nezapočítává).

1. Zamíchejte každou skupinku zvlášť a obraťte je zadní stranou nahorů.
2. Vyberte si dvě skupinky a vemte z horní strany balíčků 1 kartu z každé (takže 2 celkem).
3. Otočte je přední stranou nahorů.
4. Střihněte si kdo začne kolo.
5. Hráč si vybere jednu svojí kartu.
6. Zaútočí tak že odečte útok své karty od obrany soupeře. Pokud je jeho útok vyšší než soupeřova obrana, karta soupeře je vyřazena a jde do balíčku vyřazených karet. Pokud ne soupeř si zapamatuje kolik mu zbívá obrany. Pokud je karta zničena tak si soupeř může dolíznout novou z nějaké skupinky.
7. To stejné provede soupeř a tak to jde pořád dokola...
Speciální pravidla (nejsou povinná):
8. Pokud si dolízneš jednu kartu obyčejnou a druhou vývyn, vývin si odložíš vedle od arény a dolízneš si jinou (pokud se rozhodneš dát si jí vedle tak jí kdykoliv můžeš vyměnit, pokud je zničena obyčejná karta vývin jde dospodu nějaké skupinky). Nebo použiješ potřebný počet krystalů a vyměníš obyčejnou kartu (kterou dáš dospod nějaké skupinky) za vývyn. Pokud pravidlo nechcete používat tak se vývin počítá jako obyčejná karta.
9. (Pokud používáte toto pravidlo tak neplatí že karty ze kterých se něco vyvynulo tak se dávají dospodu některé skupinky) Pokud je vývyn zničen můžete dále používat obyčejnou kartu (víte kterou žejo?).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama